Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20570
Stary 21.05.2019, 15:04
Również postawiłbym na ilość. Ale tutaj potrzebna byłaby symulacja. Jaka musi być frekwencja przy obniżeniu ceny za bilet 5/10zł aby do skarbonki wpadło tyle co przy obecnych cenach i czy jest możliwe uzyskanie takiej frekwencji.
Gdyby to było realne, to później można śmiało doliczyć: więcej kibiców na stadionie = większa sprzedaż klubowych pamiątek czy też przysłowiowej kiełbasy. Pamiętajmy też, że wysoka frekwencja to powinien być bardzo mocny argument przy negocjacjach umów sponsorskich. Tutaj Wisła na pewno ma większe możliwości zarobku niż np. Wisła Płock czy Arka.
Odpowiedz cytując