iamironman napisał(a):

Ceny biletów jednorazowych -normalnych: Płock - 10zł. Piast - 15 zł.
W czym Wisła jest lepsza od mistrza Polski, że żąda minimum 30 złotych za bilet?
To już teraz jest SKANDAL!
źródło:oficjalna strona klubów
|
A w czym jest gorsza, że płaci za stadion +-2,5mln a nie dostaje 12 mln zł tak jak wspomniany przez Ciebie Piast*? Obawiam się, że wspomniane 15 zł nie pozwoli nawet na wynajęcie obiektu i poniesienie kosztów związanych z organizacją meczu (przy założeniu niezłej frekwencji z minionego sezonu). Gdzie utrzymanie drużyny i spłacanie długów? Moim zdaniem obecne ceny nie są przesadnie wygórowane. Kupując całoroczny karnet na sezon 2018/19 można było wejść na pojedynczy mecz za nieco ponad 19 zł...
P.S. Jestem przeciwnikiem utrzymywania klubów z pieniędzy podatników.
* kwoty z pamięci