Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84933
Stary 21.05.2019, 08:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A ja już za długo kibicuję Wiśle żeby nie pamiętać że zmieniają się właściciele, piłkarze, cele i trenerzy, a Boguski zawsze w pierwszym składzie.
To już historia, Rafał jest coraz starszy. O ile jeszcze w rundzie jesiennej prezentował się przyzwoicie, tak po 1 grudnia i tej ostatniej kontuzji gra bardzo słabo... wręcz dramatycznie słabo. Trochę podobnie jak Wasyl po kontuzji.

Gdyby miał formę z jesieni to krytycznych głosów byłoby dużo mniej. I gdyby również nie

Nie wyobrażam sobie, aby Boguski był na jesień pierwszym wyborem do 1 składu. I przy zdrowym Kubie i Maku (?) raczej nie będzie.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 21.05.2019 o godz. 09:00.
Odpowiedz cytując