wolfy napisał(a):

|
A ja już za długo kibicuję Wiśle żeby nie pamiętać że zmieniają się właściciele, piłkarze, cele i trenerzy, a Boguski zawsze w pierwszym składzie.
|
To już historia, Rafał jest coraz starszy. O ile jeszcze w rundzie jesiennej prezentował się przyzwoicie, tak po 1 grudnia i tej ostatniej kontuzji gra bardzo słabo... wręcz dramatycznie słabo. Trochę podobnie jak Wasyl po kontuzji.
Gdyby miał formę z jesieni to krytycznych głosów byłoby dużo mniej. I gdyby również nie
Nie wyobrażam sobie, aby Boguski był na jesień pierwszym wyborem do 1 składu. I przy zdrowym Kubie i Maku (?) raczej nie będzie.