Gucio25 napisał(a):

Buksa, Kumah - próbowali, biegali, walczyli, bez konkretów.
Wojtkowski - szczerze mówiąc byłem zażenowany jego postawą. Widać że chłopak jest już myślami gdzieindziej i chyba ma ogólnie żal do całego świata że więcej szans niż on, dostawali inni młodzi. Szlajał się po boisku, jego powroty to był SKANDAL. Wiem, że to nie jego pozycja, ale zapier.dala się wszędzie tak samo, a w obronie jeszcze 2 razy bardziej - to był trucht, co chwile były dziury po jego stronie. Niestety chłopak technicznie jest utalentowany, sam miałem nadzieję że wypali u nas, ale to już jest game over.
|
do tego te padanie i wycie z bólu za każdym dotknięciem. Później tradycyjnie machanie łapami i głupie żółtko.Póki nie przestawi w głowie paru klepek to będzie przeciętniakiem jakich sporo.