tak, tak, ceny w górę! wtedy na pewno dzieciaki dadzą 500 zł na karnet. Na pewno będzie rekord
skoro dla was ceny karnetów są za niskie, to dlaczego w socios jest tylko 1700 osób




i tak jak kolega wyżej napisał, kto zapłaci 500 zł za walkę o środek tabeli? no nie oszukujmy się, ludzie chcą płacić za "dobry produkt".
Nikt za bylejakość nie będzie płacić.
To widać po frekwencji w rundzie finałowej
-8000 ludzi mniej w porównaniu to liczby sprzedanych biletów / karnetów