wolfy napisał(a):

Niepsuja Stolarczyk zna. Jak dotąd nie pomylił się ani z Kortem, ani z Klemenzem. Może wypali.
Mak? Jeśli to prawda to spoko. Wiadomo że z niskim kontraktem i kartą na ręku to my wirtuozów nie ściągniemy. Jakby nie patrzeć - na zmiennika dla Boguskiego się nada, jakby Rafał złapał kontuzję albo się wykartkował.
|
Mam szczerą nadzieję, że Boguski to w przyszłym sezonie rozsiądzie się wygodnie na ławce.