Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 20.05.2019, 22:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie oglądałem meczu, jak spisał się Buksa, Kumah, Wojtkowski na prawej obronie?
Buksa, Kumah - próbowali, biegali, walczyli, bez konkretów.

Wojtkowski - szczerze mówiąc byłem zażenowany jego postawą. Widać że chłopak jest już myślami gdzieindziej i chyba ma ogólnie żal do całego świata że więcej szans niż on, dostawali inni młodzi. Szlajał się po boisku, jego powroty to był SKANDAL. Wiem, że to nie jego pozycja, ale zapier.dala się wszędzie tak samo, a w obronie jeszcze 2 razy bardziej - to był trucht, co chwile były dziury po jego stronie. Niestety chłopak technicznie jest utalentowany, sam miałem nadzieję że wypali u nas, ale to już jest game over.
Odpowiedz cytując