|
Niepsuja Stolarczyk zna. Jak dotąd nie pomylił się ani z Kortem, ani z Klemenzem. Może wypali.
Mak? Jeśli to prawda to spoko. Wiadomo że z niskim kontraktem i kartą na ręku to my wirtuozów nie ściągniemy. Jakby nie patrzeć - na zmiennika dla Boguskiego się nada, jakby Rafał złapał kontuzję albo się wykartkował.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.05.2019 o godz. 21:59.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|