Qadou napisał(a):

|
Co sądzicie o tym Niepsuju? Bo według mnie już lepiej było Palcicia zostawić który już u nas troche grał i przystosował się do stylu drużyny bo tamten w Pogoni grał bardzo przeciętnie i na dodatek równie często kontuzje łapał co Palcic. No ale pewnie chodzi o to że mniej będzie zarabiał u nas
|
Brawo, mniej będzie zarabiał. Palcic nie dawał wielkiej jakości, to już Burliga dawał więcej. A jeśli do tego przy naszej mizerii finansowej możemy coś zaoszczędzić to dobrze.