Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84922
Stary 20.05.2019, 18:57
Co sądzicie o tym Niepsuju? Bo według mnie już lepiej było Palcicia zostawić który już u nas troche grał i przystosował się do stylu drużyny bo tamten w Pogoni grał bardzo przeciętnie i na dodatek równie często kontuzje łapał co Palcic. No ale pewnie chodzi o to że mniej będzie zarabiał u nas
Odpowiedz cytując