Wyświetl pojedynczy post
Pablito
Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 20.05.2019, 14:55
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wnioski z jego statystyk są dla mnie inne. To głównie obrona jest winna takiej ilości straconych bramek niżeli Lis. Pawełek zaliczał dużo więcej fatalnych interwencji, ale kto grał wtedy przed nim? Głównie Cleber, Głowacki Dudka, Baszczyński czy Marcelo w najlepszym dla siebie wieku.

Biorąc pod uwagę ilość strzałów na bramkę, okazji stwarzanych przez rywali oraz tego że Lis rozegrał praktycznie wszystkie możliwe spotkania, ilość bramek które puścił nie jest wykładnikiem jego umiejętności.

Nawet w ostatnim meczu cóż tam Lis mógł zrobić przy 5 bramkach? Może jedna była do wyciągnięcia. Obrona to był w tym meczu kabaret pod wyrwigroszem.
Chyba nie wyraziłem się jasno - chodziło mi, że wychodzi na solidnego bramkarza a całe wrażenie jest wynikające z tych kilku meczy kiedy podejmuje jednostkowo fatalne decyzje.
Odpowiedz cytując