|
Idiotycznym jest doszukoiwanie się w ekipie rządzącej złych intencji... naprawdę ludzie, oni wezsli do tego klubu w momencie w którym każdy cisnął z nas bekę i szykował się na spektakularny upadek z niewaidomo kim za sterami i startem od 4 ligi. Wyprostowali sprawy wlascicielskie, poprawili PR, działali długi czas pro bono. Teoria o gruntach jest o tyle idiotyczna, że Jażdżyński, Błasczykowski i Królewskie NIE SĄ WŁAŚCICIELAMI WISŁY, właścicielem jest TS, oni tylko trzymaja stery. Jażdżyński to stary Wiślak, Kuba jest legendą a Królewskiem serio nie zależy na psuciu swojego wizerunku jakimis tanimi zagraniami dla dodatkowego hajsu. Jest człowiekiem z trochę inną koncepcją i podejściem do życia, nie zależy mu aż tak bardzo na hajsie, poza tym ma swój dobrze prosperujący i rozwojowy biznes. Naprawdę przeklejanie tutaj jakichś chorych teorii z wiadomego forum to nonsens... Nie ma co popadać znowu w chore teorie spiskowe, problemem jest niestety to o czym trio mowilo od samego początku:
SĄ TUTAJ TYMCZASOWO I DOCELOWO SZUKAJĄ INWESTORA
Dlaczego będzie dalej finansowa lipa? Ano dlatego, żen ie obiecywali cudów na kijach w sprawach finansowych, a skoro nikt nie wejdzie w ten klub to jest jak jest, i tyle.
|