|
tak sobie to wyglada , my tutaj oczywiscie dalismy 3 panom wielki kredyt zaufania , w zasadzie odbieramy (?) ich jak jeźdzców na białym koniu , ale złe języki moga to tak intrpretować :
"Celowo pożyczyli jakieś śmieszne drobne, dobrze wiedząc, iż gts padnie i będą mogli się uwłaszczyć na bardzo drogich gruntach. Potem je z dużym zyskiem sprzedadzą, czy tam zrobią co zechcą... Tymczasem opowiadają bajki tamtejszym naiwniakom, zbierając od nich metodą na wnuczka kasę na bieżącą działalność... Finalnie, upadkiem obarczą miasto, pzpn i kogo popadnie a sami ze skrywanym uśmieszkiem będą liczyć kasę z gruntów. Ot taki amber gold 2
Mersiński a potem misio chcieli to samo zrobić topornie, aktualni wykazali trochę aksamitu i finezji, biały kołnierzyk, rękawiczki... "
z wiadomego forum
dodając fakt że w najnowszym wywiadzie Królewski całkowicie wprost i ze śmiechem na ustach przyznał że kłamał w sprawie zainteresowania Wisłą przez inwestorów (dla lepszego klimatu i "kreowania zainteresowania")
ponadto pozwala sobie na wypowiedzi sugerujące że pieniadze z C+ (te zabezpieczone cesją) nam sie należą (chvj z długami) i że złe miasto itp co wygląda troche jak już szykowanie gruntu pod...
a prawda ?
pewnie jak zwykle jest gdzieś pośrodku
|