Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20528
Stary 20.05.2019, 10:09
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a ta wycena to skąd?
To są moje pobożne życzenia. Papiery na granie mają, są reprezentantami w Polsce, debiutują w takim wieku w ekstraklasie.. za taki potencjał się dużo płaci.

A to że Ci zawodnicy mogą być tyle warci pokazują inne transfery z polskiej ligi, zawodników którzy nawet nie mieli dobrego przetarcia w zawodowej piłce:

Walukiewicz 4 mln euro
Reca 4 mln euro
Bednarek 6 mln euro
Żurkowski 4 mln

I tak poza tym, innego sposobu wyjścia z długów jak stawianie na młodych oraz ich późniejsze transferowanie, po prostu nie widzę. Na pewno to bardziej prawdopodobne niż szejk na wielbłądzie z petrodolarami.
Odpowiedz cytując