szprotson napisał(a):

To są moje pobożne życzenia. Papiery na granie mają, są reprezentantami w Polsce, debiutują w takim wieku w ekstraklasie.. za taki potencjał się dużo płaci.
A to że Ci zawodnicy mogą być tyle warci pokazują inne transfery z polskiej ligi, zawodników którzy nawet nie mieli dobrego przetarcia w zawodowej piłce:
Walukiewicz 4 mln euro
Reca 4 mln euro
Bednarek 6 mln euro
Żurkowski 4 mln
I tak poza tym, innego sposobu wyjścia z długów jak stawianie na młodych oraz ich późniejsze transferowanie, po prostu nie widzę. Na pewno to bardziej prawdopodobne niż szejk na wielbłądzie z petrodolarami.