Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 20.05.2019, 09:52
bódyń napisał(a):Wyświetl post
- z Zaglebiem Sonsowiec zdobylismy tylko 1 pkk (na 9), Zaglebie z nami 7 na wszystkich swoich 29!!

- ze spadkowiczami gralismy 6 meczy (18 pkt mozliwych) a zdobylismy 4 pkt!!

i pomyśleć że tylko tutaj wystarczyło by lepiej punktować i w o ile lepszej sytuacji byśmy byli
Odpowiedz cytując