bódyń napisał(a):

- z Zaglebiem Sonsowiec zdobylismy tylko 1 pkk (na 9), Zaglebie z nami 7 na wszystkich swoich 29!!
- ze spadkowiczami gralismy 6 meczy (18 pkt mozliwych) a zdobylismy 4 pkt!!
|
i pomyśleć że tylko tutaj wystarczyło by lepiej punktować i w o ile lepszej sytuacji byśmy byli