|
Maszyna z przedłużaniem kontraktów powinna ruszyć, bo i lista zawodników pod znakiem zapytania jest ciągle duża, na razie oficjalnie:
Odeszli:
- Peszko
- Słomka
- Palcić
- Weinzettel
Kończy się kontrakt:
- Boguski
- Burliga
- Basha
- Drzazga
- Błaszczykowski
- Bartosz
- Pietrzak
- Brożek
Przyszli
- ..............
Powód: Aktualizacja transferów out
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.05.2019 o godz. 12:26.
|