Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84917
Stary 20.05.2019, 09:36
Maszyna z przedłużaniem kontraktów powinna ruszyć, bo i lista zawodników pod znakiem zapytania jest ciągle duża, na razie oficjalnie:

Odeszli:
- Peszko
- Słomka
- Palcić
- Weinzettel

Kończy się kontrakt:
- Boguski
- Burliga
- Basha
- Drzazga
- Błaszczykowski
- Bartosz
- Pietrzak
- Brożek

Przyszli
- ..............
Powód: Aktualizacja transferów out
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.05.2019 o godz. 12:26.
Odpowiedz cytując