Wyświetl pojedynczy post
Porter
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20520
Stary 20.05.2019, 09:16
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
"O ile wiem to kibice Wisły Kraków zorganizowali takie fundusze(nie mówię tu o karnetach i biletach)…"
- obudź się... sorry kolego, ale jeżeli z koszulki masz ok 70 zł to licząc wszystkie koszulki ok 10 000 masz 700 000, dodaj inne gadżety ze 300 i masz ok 1 000 000 - to dało tylko 5% rocznego budżetu, tego okrojonego czyli tylko tlen dla pacjenta. Co pół roku nie sprzedaż tylu produktów. W dodatku oryginalne koszulki są słabo zyskowne. Główne źródła to tv, sponsorzy, karnety... Tylko te ostatnie dwa mogą pomóc w wyprowadzeniu klubu na prostą. Potrzebny jest zryw na karnety roczne, bo bez tego wrócimy do punktu wyjścia. 18 000 karnetów po średnio 400 zł to już, 7,2 mln, a to też kolejny sygnał na zewnątrz, że klub może stabilnie planować wydatki, jest rynek i potencjał dla sponsorów, inwestorów, mniejszościowych akcjonariuszy... Ki
Porter
Odpowiedz cytując