tak na marginesie finansowania klubu. Czy ktoś ma info o stronie
https://prawdziwa.wisla.krakow.pl/ 
To jakiś przekręt

Skasowali kase za koszulki Kuby w lutym i tyle. Mój młodszy jest głęboko rozczarowany, że nawet na jeden mecz nie mógł pójść w koszulce.