Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20516
Stary 19.05.2019, 22:34
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Jak widać, parę asów z forum chciałoby chyba dożywotnie miejsce honorowe na stadionie, no bo hurr durr ja to żech grube kilka stówek wpłacił, a oni POŻYCZYLI, złodzieje jedne, też mogłem pożyczyć. Banda nierobów tylko w mediach się promują darmozjady. A inwestora mieli znaleźć, a nie znaleźli, nieudacznicy no po prostu.
Właściwie to jest jeden taki na forum i od dawna nic sensownego ani pozytywnego nie napisał. Wydaje mi się że (prawie) wszyscy dojrzeliśmy po ostatnim półroczu jako kibice.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując