Reserve napisał(a):

Jak widać, parę asów z forum chciałoby chyba dożywotnie miejsce honorowe na stadionie, no bo hurr durr ja to żech grube kilka stówek wpłacił, a oni POŻYCZYLI, złodzieje jedne, też mogłem pożyczyć. Banda nierobów tylko w mediach się promują darmozjady. A inwestora mieli znaleźć, a nie znaleźli, nieudacznicy no po prostu.
|
Właściwie to jest jeden taki na forum i od dawna nic sensownego ani pozytywnego nie napisał. Wydaje mi się że (prawie) wszyscy dojrzeliśmy po ostatnim półroczu jako kibice.