Brozinho_23 napisał(a):

|
To nie jest czasem tak, że dostaje wskazówki z wozu, że lepiej sprawdzić?
|
Tak, a przynajmniej powinien, bo różnie to bywało. Jak sędzia słabo widział sytuację to puszcza grę i czeka na sygnał żeby podejść.
U nas z Piastem Varciniak nie zauważył ręki Parzyszka i puścił grę, chwile potem dostał info żeby lepiej spojrzał i był karny.
Chodzi o to żeby nie przerywać gry przy każdej sytuacji.