Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20515
Stary 19.05.2019, 17:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale bez kibiców tego nie uciągną. To normalne. Wszystko zależy od nas.
Jak widać, parę asów z forum chciałoby chyba dożywotnie miejsce honorowe na stadionie, no bo hurr durr ja to żech grube kilka stówek wpłacił, a oni POŻYCZYLI, złodzieje jedne, też mogłem pożyczyć. Banda nierobów tylko w mediach się promują darmozjady. A inwestora mieli znaleźć, a nie znaleźli, nieudacznicy no po prostu.

Odpowiedz cytując