wolfy napisał(a):

|
Ale bez kibiców tego nie uciągną. To normalne. Wszystko zależy od nas.
|
Jak widać, parę asów z forum chciałoby chyba dożywotnie miejsce honorowe na stadionie, no bo hurr durr ja to żech grube kilka stówek wpłacił, a oni POŻYCZYLI, złodzieje jedne, też mogłem pożyczyć. Banda nierobów tylko w mediach się promują darmozjady. A inwestora mieli znaleźć, a nie znaleźli, nieudacznicy no po prostu.
