Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 19.05.2019, 10:03
Plusy:
- zyjemy i gramy

- Blaszczykowski
- Stolarczyk
- pojawienie sie mlodych zawodnikow ktorzy daja nadzieje, ze cos z nich bedzie
- obecny zarzad
- pospolite ruszenie kibicow w karnetach
- frekwencja
- ofensywa (najwiecej strzelonych bramek)
- kilka rewelacyjnych meczy
- dwa razy w derbach do przodu

- Kollar okazuje ze umie strzelac bramki



MInusy
- poprzedni zarzad (to za dwa minusy)
- 'kibice' co chcieli rozwalic klub i ich propaganda(take tutaj)
- defensywa (tylko spadkowicze stracili wiecej bramek)
- z Zaglebiem Sonsowiec zdobylismy tylko 1 pkk (na 9), Zaglebie z nami 7 na wszystkich swoich 29!!

- ze spadkowiczami gralismy 6 meczy (18 pkt mozliwych) a zdobylismy 4 pkt!!
- Wojtkowski, czlowiek ktory przez 1.5 roku nie poczynil zadnego postepu.
Odpowiedz cytując