|
Plusy:
1. Przeżyliśmy do końca sezonu
2. Utrzymaliśmy się w e-klapie ...
3. ... nawet na 9 miejscu.
4. Brać Wiślacka się spięła by ratować klub.
5. Kilku młodych ma papiery na granie w e-klapie
Minusy:
1. Nadal pojawiają się flagi z rekinami
Dla mnie ten sezon to tak na prawdę 2 sezony. do końca 2018 i 2019. W obu grały całkowicie różne drużyny i nie tylko chodzi mi o skład personalny. I może poza tymi piłkarzami co grali w obu Wisłach to nie ma sensu ich porównywać.
|