Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 19.05.2019, 08:43
Plusy:
1. Przeżyliśmy do końca sezonu
2. Utrzymaliśmy się w e-klapie ...
3. ... nawet na 9 miejscu.
4. Brać Wiślacka się spięła by ratować klub.
5. Kilku młodych ma papiery na granie w e-klapie

Minusy:
1. Nadal pojawiają się flagi z rekinami

Dla mnie ten sezon to tak na prawdę 2 sezony. do końca 2018 i 2019. W obu grały całkowicie różne drużyny i nie tylko chodzi mi o skład personalny. I może poza tymi piłkarzami co grali w obu Wisłach to nie ma sensu ich porównywać.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując