Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26124
Stary 19.05.2019, 01:09
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Myślicie że weźmiemy Kumaha? Chyba za mało zagrał żeby ocenić go bez wiedzy jak wygląda na treningach. Kolarowi natomiast kibicujemy w kolejnym sezonie w walce o króla strzelców i oby chciał wydłużyć do dwóch lat kontrakt, bo oddamy fajnego napastnika za darmo po sezonie.
mysle ze nie , bo Maciek mu nie dal pograc za duzo - mysle ze sie pozegnaja ....bno chyba ze gramy juz naprawde juniorami , Kuba i Wasylem nast ostatni sezon - to moze mudżina zostawia ....ot , tak zeby byc poprawnym politycznie europejsko i miec jednego takiego ......
Odpowiedz cytując