viktor56 napisał(a):

|
Myślicie że weźmiemy Kumaha? Chyba za mało zagrał żeby ocenić go bez wiedzy jak wygląda na treningach. Kolarowi natomiast kibicujemy w kolejnym sezonie w walce o króla strzelców i oby chciał wydłużyć do dwóch lat kontrakt, bo oddamy fajnego napastnika za darmo po sezonie.
|
mysle ze nie , bo Maciek mu nie dal pograc za duzo - mysle ze sie pozegnaja ....bno chyba ze gramy juz naprawde juniorami , Kuba i Wasylem nast ostatni sezon - to moze mudżina zostawia ....ot , tak zeby byc poprawnym politycznie europejsko i miec jednego takiego ......
