ślimak napisał(a):

To jeszcze: (5 postów przed meczem... tego jeszcze chyba nie była przez te 17 lat?)
- Bramkarz Mateusz Lis - obroniony karny, brawo! Poza tym, raczej bez zmian, coś tam wykopał dobrze, coś źle... : cytując klasyka: "cała Polska (WISŁA) ciągle wierzy!" !
- Emmanuel Kumah potrafi grać zespołowo.
- Krzysztof Drzazga jest na trenigach (Baza Myślenice) w parze z Rafałem Boguskim. Rafał Boguski uczy Krzysztofa Drzazgę perfekcyjnego przyjęcia piłki.
- W zamian Krzysztof Drzazga uczy Rafała Boguskiego dokładnego podania w akcji ofensywnej.
- Vukan Savićević - cztery meczy temu dostał propozycję od (L). Chyba widać było? Ale akurat dzisiaj kopnął i wpadło 
- Gdyby Tomasz Frankowski nauczył Pawła Brożka 'podcinki'...
Mimo wszystko:
- Rafał Boguski jest LEGENDĄ WISŁY!
- Paweł Brożek jest LEGENDĄ WISŁY!
Brawo Maciej Stolarczyk!!!
|
z Vukanem w legii tos mnie zaskoczyl ....czyzby kolejny wierzacy w fejsbuk

?