Smuga napisał(a):


Cóż, nie ukrywam, że od pewnego czasu przeczuwałem taki rozwój wypadków. Może miał kilka przebłysków, ale summa summarum to jednak za mało. Jego kontrakt też pewnie do najniższych nie należał, dlatego bez większego żalu go żegnamy.
Dzięki za wszystko i powodzenia w dalszej przygodzie z piłką, Matej!
|
Grał mało dlatego nie pokazał wszystkiego co umie. Kuba na początku też nie błyszczał, Dla mnie szkoda, idealne uzupełnienie składu.