Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26121
Stary 18.05.2019, 23:12
Smuga napisał(a):Wyświetl post


Cóż, nie ukrywam, że od pewnego czasu przeczuwałem taki rozwój wypadków. Może miał kilka przebłysków, ale summa summarum to jednak za mało. Jego kontrakt też pewnie do najniższych nie należał, dlatego bez większego żalu go żegnamy.

Dzięki za wszystko i powodzenia w dalszej przygodzie z piłką, Matej!
Grał mało dlatego nie pokazał wszystkiego co umie. Kuba na początku też nie błyszczał, Dla mnie szkoda, idealne uzupełnienie składu.

Odpowiedz cytując