Szneka napisał(a):

|
@Wolfy przyjacielu- Miedź grała bo im pozwoliliśmy na taką grę. Od stanu 2-4 zaczęliśmy grać i oraz meczu zmienił się całkowicie. Raptem Basha zaczął biegać sporo ożywienia dało wejście Kumaha i przesunięcie Wojtkowskiego. Gdybyśmy tak zagrali od początku to bezproblemowo i wysoko dla Nas.
|
Przecież nam czwórkę wcisnął Sosnowiec, rzadko kiedy tracimy mniej niż dwie bramki. To jest ewidentnie do poprawy.
Z takim składem jak wyszliśmy to bezproblemowo i wysoko nie wygramy z nikim.