Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 18.05.2019, 22:22
Szneka napisał(a):Wyświetl post
@Wolfy przyjacielu- Miedź grała bo im pozwoliliśmy na taką grę. Od stanu 2-4 zaczęliśmy grać i oraz meczu zmienił się całkowicie. Raptem Basha zaczął biegać sporo ożywienia dało wejście Kumaha i przesunięcie Wojtkowskiego. Gdybyśmy tak zagrali od początku to bezproblemowo i wysoko dla Nas.
Przecież nam czwórkę wcisnął Sosnowiec, rzadko kiedy tracimy mniej niż dwie bramki. To jest ewidentnie do poprawy.

Z takim składem jak wyszliśmy to bezproblemowo i wysoko nie wygramy z nikim.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując