Wyświetl pojedynczy post
Danielek1906
Member
 
Od: 07.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 18.05.2019, 22:20
Plusy:

1. Atmosfera stworzona przez Stolara w drużynie
2. Zachowanie drużyny- nie uciekali jak szczury, a Ci co odeszli, z szacunkiem i honorem vide Kostal, jesus i zdenek
3. Ofensywny styl- nikt nie wpakował tyle bramek co my
4. Powrót Kuby
6. HOYO-KOWALSKI- nie dawno pisał egzaminy gimnazjalne a poziomem nie odstawał od większości ligowców
7. Derby z craxa, ległą

Minusy:
1. Gang marzenki, miśka i dd
2. komedia w zimie z vanna i hulkiem hoganem- momentami było śmiesznie, ale był to śmiech podczas podcinania sobie żył
3. Defensywna gra- śmiech przez wydłubywanie sobie oczów. Do jesieni wyglądało pięknie, potem pyk i tracimy grad goli

Btw, warto zauważyć również, że ten sezon nie był tylko trudny dla piłkarzy. Za koszykarkami nie wiele gorszy, a wręcz masakryczny patrząc po pozycji Wisły w lidze. Czy następny sezon będzie lepszy dla wszystkich? Może, wszystko zależy od zmian dokonywanych w lecie. Sukcesów może nie będzie, ale pojawią się one, jeśli w lecie i następnym roku dokonamy skutecznych zmian w zarządzaniu jakością i finansami jeśli chodzi o piłkę. Koszykówka to już inna sprawa, dogadanie się z CP. Miłych wakacji/udanej sesji życzę i widzimy się już pod koniec lipca! Wisła nigdy nie zginie!
Odpowiedz cytując