Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 18.05.2019, 21:58
@Wolfy przyjacielu- Miedź grała bo im pozwoliliśmy na taką grę. Od stanu 2-4 zaczęliśmy grać i oraz meczu zmienił się całkowicie. Raptem Basha zaczął biegać sporo ożywienia dało wejście Kumaha i przesunięcie Wojtkowskiego. Gdybyśmy tak zagrali od początku to bezproblemowo i wysoko dla Nas.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując