Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 18.05.2019, 21:45
Panowie 5 goli strzeliła nam ............................ Miedź Legnica. I w/g Was jest w porządku?
Szanujmy się. Przyjechał beniaminek, który zleciał z ligi a zlał nas jak psa.
Ja jestem mega wqrwiony. Liczyłem na 3 pkt i godne pożegnanie z sezonem. Niestety kilku panów wyszło dziś na relaks i skończyło się Naszą kompromitacją.
Powód: dpisek
Ostatnio edytowane przez Szneka : 18.05.2019 o godz. 21:54.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując