Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 18.05.2019, 20:50
Jak ktoś napisze, że Lis nam dziś zawalił jakąś bramkę, albo chociaż powinien obronić coś z tego, co wpadło Miedzi, to oficjalnie ogłoszę go p...niętym. Tak tylko ostrzegam ;-)
Współwłaściciel, współsponsor
Odpowiedz cytując