Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20506
Stary 18.05.2019, 20:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie no, brakuje tekstu o tym że takiej walczącej o nic Wisły to on nie chce...

Żaden arabski szejk nie zgłosił się do klubu z 40 milionowym długiem, nierealnym czynszem za stadion którego nie można nawet zmodyfikować, bo debile od Majchrowskiego nie mają praw autorskich? No, niesamowite.
Nie tłumacz, szkoda zdrowia i czasu.
Królewski wytłumaczył w wywiadzie dlaczego tyle gada o inwestorach. Trzeba przeczytać i zrozumieć. Ale wiesz, że z tym to ciężko bywa.

Jest spora grupa ludzi, którzy ciągle myślą, że inwestorzy to już za drzwiami stoją, z walizkami piniendzy.
Arabscy szejkowie już przebierają nogami, w który klub nad Wisłą rzucić setki milionów petrodolarów.
Ciężko im zaakceptować fakt, że w to zadupie piłkarskie, które w kontekście planowanych reform europucharów będzie grzęznąć w czarnej dupie jeszcze bardziej, nikt nie będzie inwestował.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując