wolfy napisał(a):

Nie no, brakuje tekstu o tym że takiej walczącej o nic Wisły to on nie chce...
Żaden arabski szejk nie zgłosił się do klubu z 40 milionowym długiem, nierealnym czynszem za stadion którego nie można nawet zmodyfikować, bo debile od Majchrowskiego nie mają praw autorskich? No, niesamowite.
|
Nie tłumacz, szkoda zdrowia i czasu.
Królewski wytłumaczył w wywiadzie dlaczego tyle gada o inwestorach. Trzeba przeczytać i zrozumieć. Ale wiesz, że z tym to ciężko bywa.
Jest spora grupa ludzi, którzy ciągle myślą, że inwestorzy to już za drzwiami stoją, z walizkami piniendzy.
Arabscy szejkowie już przebierają nogami, w który klub nad Wisłą rzucić setki milionów petrodolarów.
Ciężko im zaakceptować fakt, że w to zadupie piłkarskie, które w kontekście planowanych reform europucharów będzie grzęznąć w czarnej dupie jeszcze bardziej, nikt nie będzie inwestował.