Wyświetl pojedynczy post
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84912
Stary 18.05.2019, 20:24
Ktoś jest się w stanie wypowiedzieć na temat tego Niepsuja? Nigdy nie zwróciłem na niego uwagi, co chyba znaczy, że niezbyt się wyróżniał. Mak, z tego co widzę ostatnio zbyt wiele nie grał, natomiast pamiętam jak miał razem z bratem trafić do nas jeszcze za czasów GKSu Bełchatów .
Odpowiedz cytując