Ktoś jest się w stanie wypowiedzieć na temat tego Niepsuja? Nigdy nie zwróciłem na niego uwagi, co chyba znaczy, że niezbyt się wyróżniał. Mak, z tego co widzę ostatnio zbyt wiele nie grał, natomiast pamiętam jak miał razem z bratem trafić do nas jeszcze za czasów GKSu Bełchatów

.