LucjuszWielki napisał(a):
|
Chyba Peszko OUT - Palcic jako zmiennik czasem 1 skład ...
|
Cóż, nie ukrywam, że od pewnego czasu przeczuwałem taki rozwój wypadków. Może miał kilka przebłysków, ale summa summarum to jednak za mało. Jego kontrakt też pewnie do najniższych nie należał, dlatego bez większego żalu go żegnamy.
Dzięki za wszystko i powodzenia w dalszej przygodzie z piłką, Matej!