Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 18.05.2019, 20:10
A ja jeszcze nigdy nie widziałem, żeby piłkarze mieli tak wyjebane na to co się dzieje na boisku. Chyba tylko Brożek i Kolar próbowali szarpać. Mam nadzieję, że Wojtkowskiego w koszulce Wisły już nie zobaczę.

Ogólnie żałosne to było widowisko.
Odpowiedz cytując