Temat
:
[XXXVII kolejka] Wisła Kraków - Miedź Legnica, Sobota 18 V, godzina 15:30
Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
10
18.05.2019, 20:10
A ja jeszcze nigdy nie widziałem, żeby piłkarze mieli tak wyjebane na to co się dzieje na boisku. Chyba tylko Brożek i Kolar próbowali szarpać. Mam nadzieję, że Wojtkowskiego w koszulce Wisły już nie zobaczę.
Ogólnie żałosne to było widowisko.
ciacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciacho
Znajdź inne posty napisane przez ciacho