Temat
:
[XXXVII kolejka] Wisła Kraków - Miedź Legnica, Sobota 18 V, godzina 15:30
Wyświetl pojedynczy post
viktor56
Senior Member
Od: 12.2017
Offline
#
8
18.05.2019, 19:55
Akcent humorystyczny na koniec sezonu, jeszcze nigdy nie śmiałem się z bramki traconej przez Wisłę na własnym stadionie.
viktor56
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do viktor56
Znajdź inne posty napisane przez viktor56