Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
skate
Junior Member
Od: 12.2017
Offline
#
20504
18.05.2019, 17:57
gizmowisla
napisał(a):
Flag i rekinow nie ma , skandali na trybunach nie ma .......i chetnych na Wisle tez nie ma
Dziwi cie to, że mało jest ludzi chcących palić pieniędzmi w kominku jakim jest klub piłkarski do tego w polskiej ekstraklasie?
skate
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skate
Znajdź inne posty napisane przez skate