Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20503
Stary 18.05.2019, 17:57
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze tekst o flagach i będzie wszystko przyjacielu
Nie no, brakuje tekstu o tym że takiej walczącej o nic Wisły to on nie chce...

Żaden arabski szejk nie zgłosił się do klubu z 40 milionowym długiem, nierealnym czynszem za stadion którego nie można nawet zmodyfikować, bo debile od Majchrowskiego nie mają praw autorskich? No, niesamowite.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując