Reserve napisał(a):

Jeszcze tekst o flagach i będzie wszystko przyjacielu
|
Nie no, brakuje tekstu o tym że takiej walczącej o nic Wisły to on nie chce...
Żaden arabski szejk nie zgłosił się do klubu z 40 milionowym długiem, nierealnym czynszem za stadion którego nie można nawet zmodyfikować, bo debile od Majchrowskiego nie mają praw autorskich? No, niesamowite.