Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.05.2019, 17:46. Podsumowanie sezonu 2018/2019
Czas na podsumowanie sezonu który dobiegł końca .Dla mnie plus,że w ogóle zagraliśmy w ESA,a wasze plusy i minusy ?

Plusy:
Maciej Stolarczyk
Powrót Kuby
Wygrane derby
Wygrana z Legią 4:0
Wygrana z Amiką 5:2
Zachowanie drużyny w trudnej chwili pokazali,że są drużyną,piłkarze nie uciekli jak szczury
Remis z Legią 3:3
Kibice którzy pokazali,że są z klubem na dobre i złe

Minusy:

Zarządzanie klubu przez Marzenkę
Problemy z miastem i nie dogadanie się
Mityczny Vanna Ly i Hulk Hogan
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 18.05.2019 o godz. 17:49.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując