|
Każdy klub jest zależny finansowo od kibiców,Wisła szczególnie.Nic w tym złego,że liczą na naszą pomoc finansową.Znalezienie inwestora w naszej sytuacji jest mega trudne.J Królewski od początku powtarzał,że ten proces potrwa.Nie możemy pozwolić sobie na oddanie klubu jakiemuś przebierańcowi,więc lepiej poczekać nawet rok,i niech przejmie nas ktoś wiarygodny z odpowiednimi zasobami finansowymi.To nie jest ich wina,że nie ma na rynku kogoś kto wejdzie wyłoży kilkadziesiąt milionów,więcej wyrozumiałości dla nich,bo zrobili bardzo dużo dla Wisły.
|