Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12044
Stary 18.05.2019, 12:15
Sorry, teraz doczytałem: formalna restrukturyzacja - postępowanie naprawcze pod nadzorem sądu z wyznaczonym zarządcą sądowym - nadzorcą , które ma na celu wyprowadzenie podmiotu ze stanu bliskiego upadłości poprzez negocjacje z wierzycielami i faktyczne zarządzanie spółką w zakresie spraw przekraczających kompetencje zarządu zwykłego.
To, mogłoby się udać.
Miasto czy TF musiałby wtedy negocjować z zarządcą sądowym i uwzględniać jego propozycje co do sposobu i trybu spłacania wierzytelności
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując