doktor granat napisał(a):

|
Moim zdaniem niech Kamil dalej się bawi w piłkę gdzie indziej, 2 lata w Wiśle i absolutne zero progresu.
|
Przegrał rywalizację nie tylko z Brożkiem i Boguskim (a tacy Kolar i Drzazga nie, dla przykładu), ale też z Plewką, Śliwą czy Słomką, a ostatniego i tak żegnamy. Bez jaj, Śliwa strzelił tyle samo goli co Kamil w poprzednim i tym sezonie (1), a grał ze dwa razy powyżej 20 minut. No i o jego bramce nawet w Hiszpanii mówili

Poza tym liczymy każdą złotówkę dwa razy, a Kamil ma pewnie większy kontrakt niż nasza młodzież od dwóch lat regularnie zawodząc. Ja ufam Stolarczykowi że wie co robi.