Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84911
Stary 18.05.2019, 10:39
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Pożyjemy, zobaczymy.
Przyjdzie ktoś, kto oprócz "niepowtarzalnej szansy na rozwój" ,da mu też dużo większe pieniądze i tyle chłopaka widzieli.
Też tak to widzę.
Zresztą, jeśli faktycznie dadzą za niego milion euro to zapakujemy go w kokardkę i wyślemy tego samego dnia. Nasza sytuacja finansowa jest tragiczna.

Pomijając wszystko inne - przejście do takiego klubu to dla chłopaka prawdziwa szansa ma rozwój. Stając okoniem robilibyśmy mu krzywdę. Do ekstraklasy zawsze może wrócić jeśli mu bardzo nie wyjdzie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując