El'kabat napisał(a):

Pożyjemy, zobaczymy.
Przyjdzie ktoś, kto oprócz "niepowtarzalnej szansy na rozwój" ,da mu też dużo większe pieniądze i tyle chłopaka widzieli.
|
Też tak to widzę.
Zresztą, jeśli faktycznie dadzą za niego milion euro to zapakujemy go w kokardkę i wyślemy tego samego dnia. Nasza sytuacja finansowa jest tragiczna.
Pomijając wszystko inne - przejście do takiego klubu to dla chłopaka prawdziwa szansa ma rozwój. Stając okoniem robilibyśmy mu krzywdę. Do ekstraklasy zawsze może wrócić jeśli mu bardzo nie wyjdzie.