Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12042
Stary 18.05.2019, 09:29
W temacie stanu finansów to to polecam przeczytać:
https://sport.tvp.pl/42674952/wisla-...otr-obidzinski

Piotr Obidziński napisał(a):
Ten klub da się wyprowadzić na prostą. Jeśli by się sprawdziło wszystko – udałoby się rozłożyć dług wobec miasta na 25 lat, pozyskać 15 mln kapitału i jednego dużego sponsora na koszulki, to jesteśmy w stanie wyjść na prostą w rok. Jeśli wyjdzie połowa z tych rzeczy, to w 3-5 lat. Jeśli nie uda się zupełnie nic, to trzeba będzie formalnie restrukturyzować klub.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując