W temacie stanu finansów to to polecam przeczytać:
https://sport.tvp.pl/42674952/wisla-...otr-obidzinski
Piotr Obidziński napisał(a):
|
Ten klub da się wyprowadzić na prostą. Jeśli by się sprawdziło wszystko â udałoby się rozłożyć dług wobec miasta na 25 lat, pozyskać 15 mln kapitału i jednego dużego sponsora na koszulki, to jesteśmy w stanie wyjść na prostą w rok. Jeśli wyjdzie połowa z tych rzeczy, to w 3-5 lat. Jeśli nie uda się zupełnie nic, to trzeba będzie formalnie restrukturyzować klub.
|