Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline
#
20489
18.05.2019, 07:35
Blixa
napisał(a):
http://twitter.com/piotr_obi/status/1129605388117127170
Krotko mowiac, nie jest ciekawie. Mowiono ze ten dlug TF byl wirtualny a okazuje sie ze w tym tygodniu zajeli 500,000 zl na koncie.
Co Ty znowu .......isz? Przecież wiadomo powszechnie, że to chodzi o raty za odsprzedanie klubu przez TF najpierw Meresiowi potem TS a nie żaden wasz wyimaginowany dług. Wy myśleliście, że Telefonika za darmo klub oddała?
Tylko Wisła!
regan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do regan
Znajdź inne posty napisane przez regan