Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20489
Stary 18.05.2019, 07:35
Blixa napisał(a):Wyświetl post
http://twitter.com/piotr_obi/status/1129605388117127170

Krotko mowiac, nie jest ciekawie. Mowiono ze ten dlug TF byl wirtualny a okazuje sie ze w tym tygodniu zajeli 500,000 zl na koncie.
Co Ty znowu .......isz? Przecież wiadomo powszechnie, że to chodzi o raty za odsprzedanie klubu przez TF najpierw Meresiowi potem TS a nie żaden wasz wyimaginowany dług. Wy myśleliście, że Telefonika za darmo klub oddała?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując