Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Slash
Senior Member
Od: 12.2003
Offline
#
20488
18.05.2019, 07:06
To w końcu ten dług wobec Telefoniki stał się wymagalny? Może ktoś wyjaśnić o co kaman?
Edit: dzięki za wyjasnienie
Ostatnio edytowane przez Slash : 18.05.2019 o godz. 07:45.
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
Slash
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Slash
Znajdź inne posty napisane przez Slash