Wyświetl pojedynczy post
Slash
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20488
Stary 18.05.2019, 07:06
To w końcu ten dług wobec Telefoniki stał się wymagalny? Może ktoś wyjaśnić o co kaman?

Edit: dzięki za wyjasnienie
Ostatnio edytowane przez Slash : 18.05.2019 o godz. 07:45.
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
Odpowiedz cytując