|
Fantazjujesz. Nikt za nas długów nie spłaci.
Pomijając wszystko inne po skończeniu 18 lat Buksa może odejść za frytki, tak jak Stolarski. Na miłość do barw nie licz.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.05.2019 o godz. 06:57.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|