|
Rafał to nasza legenda, nie jest tak spektakularnym zawodnikiem jak Brożek, dlatego obrywa mu się częściej i łatwiej się z niego śmiać, ale ja mam do tego człowieka ogromny szacunek za to 13 (wkrótce) sezonów w Wiśle. Gdybym miał mieć plakat któregoś piłkarza na ścianie, to nie byłby to żaden Melikson który przyjechał, zrobił show i pojechał, tylko człowiek który jest sercem tego wszystkiego, który jest pozostałością po futbolu którego juz nie ma. Takim, w którym grało się po 13 lat w jednym klubie, który to klub nie był Barceloną ani nie wynikało to z osobistej indolencji zawodnika.
|