Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26109
Stary 17.05.2019, 21:30
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
No Słomka i Wojo to się nagrali w tym sezonie jak s....esyn.
A czyja to wina że Wojtkowski łapie kontuzje jak przedszkolak grypę? A jak już wychodzi na boisko to gra wyłącznie pod siebie? Poza tym jak Wojtkowskiego boli głowa i ma umówionego fryzjera to jest wystarczający powód by olać trening.
Odpowiedz cytując