Levis88 napisał(a):

|
No Słomka i Wojo to się nagrali w tym sezonie jak s....esyn.
|
A czyja to wina że Wojtkowski łapie kontuzje jak przedszkolak grypę? A jak już wychodzi na boisko to gra wyłącznie pod siebie? Poza tym jak Wojtkowskiego boli głowa i ma umówionego fryzjera to jest wystarczający powód by olać trening.