wolfy napisał(a):

|
Wszyscy wymienieni minus Wojtkowski. Kontrakty kończą się jeszcze Drzazdze, Burlidze, Palciciowi i Bashy.
|
Dzięki.
Bardzo naiwnie do tematu podejdę...ale tyle się na Wiśle wypromował, że korona z głowy by mu nie spadła jakby jeszcze rok z nami został.